П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

1.Про  доповнення  до статуту  територіальної громади   с.Медвеже-Вушко  Вінницького  району  Вінницької області.

   

2. Про  створення  тендерного комітету  та затвердження Положення  про тендерний комітет.

 

3.Про  затвердження  рішення  виконавчого комітету Медвеже-Вушківської сільської ради  № 49  «Про  здійснення  електронних закупівель»

      

4. Про розгляд листа  Медвеже-Вушківського СКП «Крон»  «Про затвердження  тарифів на житлово-комунальні послуги»

                

5.Про  розгляд заяви  гр..Романенко  Алли Олександрівни  щодо  зменшення  відсотку  орендної плати  за земельну ділянку.

        

6.Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення   меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр..Кравця  Володимиру  Едуардовичу.

 

7.Про   затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки  в натурі  (на місцевості)  гр.Зенченко  Антоніни  Володимирівни.

      

8.Про   затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки  в натурі  (на місцевості)    гр.Пяскорського  Вячеслава Францовича.

9.Про   затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки  в натурі  (на місцевості)   гр.Довгого  Григорія  Андрійовича.

           

10.Про   затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки  в натурі  (на місцевості)   гр.Кривоноса  Віктора  Вікторовича.

 

11.Про   затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки  в натурі  (на місцевості)   гр.Кучер Олени Михайлівни.

 

12. Про   затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки  в натурі  (на місцевості)   виправлення  технічної  помилки гр..Липач  Тетяни  Володимирівни.

 

13. Про   затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної   ділянки  в натурі  (на місцевості)   виправлення  технічної  помилки гр..Липача  Тимофія  Івановича.

 

14. Про  розгляд заяви  гр..Козака Олексія  Анатолійовича  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для індивідуального  гаражного будівництва.

 

15. Про  розгляд заяви  гр..Козака Андрія  Анатолійовича  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для індивідуального  гаражного будівництва.

 

16.Про  розгляд заяви  гр..Шевченко  Наталії  Василівни  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для індивідуального  гаражного будівництва.

           

17.Про  розгляд заяви  гр..Довгої Ольги  Володимирівни   про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для індивідуального  гаражного будівництва.

 

18.Про  розгляд заяви  гр..Довгого   Миколи  Григоровича   про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для індивідуального  гаражного будівництва.

           

19.Про  розгляд заяви  гр..Вейди Василя Володимировича  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для садівництва.

            

20.Про  розгляд заяви  гр..Вейди Василя Володимировича   про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для будівництва  та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

 

21.Про  розгляд заяви  гр..Шевченко  Наталії  Василівни  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для будівництва  та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.

      

22.Про  розгляд заяви  гр..Тетерюк  Оксани  Василівни  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для будівництва  та обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд.

         

23.Про  розгляд заяви  гр..Продеус  Тетяни  Дмитрівни  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для будівництва  та обслуговування  будинку господарських будівель та споруд.

 

24.Про  розгляд заяви  гр..Продеус  Тетяни Дмитрівни  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для ведення особистого селянського  господарства.

 

25.Про  розгляд заяви  гр..Продеус  Олександра  Дмитровича  про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для ведення особистого селянського  господарства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж