1. Про затвердження  генерального плану с.Медвеже-Вушко  Медвеже-Вушківської сільської ради   Вінницького  району  Вінницької області.
 2. Про затвердження  Програми  економічного  і соціального розвитку сільської ради на 2017 рік.
 3. Про затвердження програми "Соціальний  захист  населення на 2017 рік"
 4. Про  затвердження  Програми   зайнятості Медвеже-Вушківської  сільської  територіальної громади  Вінницького  району  Вінницької області  на 2017 рі.
 5. Про затвердження  програми  "Благоустрій  населеного пункту с.Медвеже-Вушко  на 2017 рік"
 6. Про  програму  "Підтримки Медвеже-Вушківського сільського клубу на 2016 рік."
 7. Про  затвердження  платних  послуг та інших  надходжень в 2017 році.
 8. Про надходження  та використання коштів  цільового фонду територіальної  громади  с.Медвеже-Вушко  на 2017 рік.
 9. Про затвердження  плану   діяльності сільської ради  з підготовки проектів  регуляторних  актів  на 2017 рік.
 10. Про  затвердження   розпорядження  сільського голови  Роздайбіди  Павліни  Станіславіни  в  міжсесійний  період.
 11. Про  внесення  змін  в рішення  № 45 Медвеже-Вушківської  сільської  ради  4  сесії  7 скликання  від 23.12.2015 року "Про  сільський  бюджет на 2016 рік."
 12. Про  преміювання  сільського  голови  Роздайбіди  Павліни  Станіславівни.
 13. Про  преміювання  секретаря сільської ради  Зарудняк  Наталії  Миколаївни.
 14. Про  надання дозволу  на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  для  ведення  земельної ділянки  для   ведення  особистого  селянського  господарства гр.Осипчук  Людмилі  Анатоліївні.
 15. Про  надання  дозволу  на  виготовлення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок  громадянам  для індивідуального  гаражного  будівництва за рахунок  земель   не  наданих   у власність,  або користування в межах  с.Медвеже-Вушко  Вінницького  району  Вінницької  області.
 16. Про  надання  дозволу  гр.Костюк  Ірині  Павлівні,  гр.Зралко  Людмилі  Віталіївні, гр. Косаківській  Анні Павлівні  на  надання  земельної  ділянки у спільну  сумісну  власність  на виготовлення  технічної документації  "Щодо встановленння  меж  в натурі  на місцевості"  та видачі  свідоцтва  на право власності  на земельну ділянку.
 17. Про надання  дозволу  гр.Вергелесу  Миколі  Васильовичу  гр.Врублевській  Галині  Василівні  на надання  земельної  ділянки  у спільну сумісну  власність  на виготовлення  технічної документації "Щодо встановлення  меж в натурі на місцевості"  та  видачі  свідоцтва  на право власності на земельну ділянку.
 18. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки   в натурі  (на місцевості) гр.Кравця Володимира  Едуардовича.
 19. Про затвердження  технічної   документації  із землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Акалелової  Оксани Миколаївни  та Головащенко  Дарії  Ігорівни.
 20. Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Прокопович Ганни  Миколаївни.
 21.  Про   затвердженя  технічної  документації   із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Насталенко Валентини  Миколаївни.
 22. Про  затвердження  технічної  документації   із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) гр.Роздайбіди  Антона Григоровича.
 23. Про затвердження  проекту  із землеустрою  та видачу  правовстановлюючих  документів  гр.Казнаховської  Олени  Михайлівни.
 24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо  встановлення  меж земельних ділянок   в натурі  (на місцевості)  громадянам для  індивідуального  гаражного  будівництва.
 25. Про  розгляд  заяви гр.Шушковського  Віктора  Юрійовича  "Про надання дозволу  на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  для будівництва  та обслуговування   будинку  господарських   будівель  та споруд"
 26. Про затвердженн  договору  між Медвеже-Вушківською  сільською  радою  та ТОВ "Євро-2012"  про пайову  участь  у розвитку  інфраструктури  населеного пункту"
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж