1.Про  затвердження  звіту  про виконання  сільського бюджету  за І квартал 2017 року.

       

2.Про  внесення  змін до рішення  № 138 Медвеже-Вушківської сільської ради  13 сесії  7 скликання  від 22.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»

       

3.Про затвердження  Програми  «Підтримка  Медвеже-Вушківського сільського  комунального  підприємства «Крон»  на 2017 рік.

      

4. Про затвердження розпорядження  сільського голови від 04.04.2017 року

№ 18  « Про виплату матеріальної  допомоги  жителям. с.Медвеже-Вушко.»

         

5.Про  виплату  матеріальної  допомоги  на соціально-побутові  потреби  сільському голові  Роздайбіді Павліні  Станіславівні.

          

6.Про  виплату  матеріальної  допомоги  на соціально-побутові  потреби  секретарю сільської ради  Зарудняк  Наталії Миколаївні.

      

7.Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність для будівництва індивідуального  гаража  гр..Диді  Надії  Григорівні.

         

8.Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність для будівництва індивідуального  гаража  гр..Волошину  Вячеславу  Віталійовичу.

       

9.Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність для будівництва індивідуального  гаража  гр..Гримаку  Максиму Васильовичу.

         

10. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення меж в  натурі на місцевості    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр..Дідусенко Тетяні  Миколаївні.

         

11. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення меж в  натурі на місцевості    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр..Брянському  Володимиру Васильовичу.

        

12. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення меж в  натурі на місцевості    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр..Вишаровській  Оксані  Іванівні.

      

13. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  щодо встановлення меж в  натурі на місцевості    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр..Константинівській  Валентині Володимирівні.

         

14. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр..Орел  Марини  Леонтіївни.      

        

15.Про  внесення змін  в рішення  18 позачергової  сесії  6 скликання  від 01.08.2012 року «Про надання  дозволу  на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для  особистого  селянського господарства гр..Бородаю  Ярославу  Олександровичу»

      

16. Про  розгляд  заяви гр.. Місецької  Таїси  Олександрівни «Про   надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.»

        

17.  Про  розгляд  заяви гр..Тетерюк Оксани Василівни «Про   надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.»

         

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж