1.Про затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  І півріччя 2017 року.

2.Про  надання  субвенції  із сільського  бюджету.       

3.Про затвердження  Програми  «Підтримки  Медвеже-Вушківського ФАПу  на 2017 рік »        

4.Про   затвердження   «Програми  розвитку  автомобільних доріг  загального  користування місцевого значення  на території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради Вінницького  району  Вінницької  області»

5.Про надання  дозволу на розробку   проектно-кошторисної   документації на   капітальний  ремонт  дороги  по вул.Шкільна с.Медвеже-Вушко Вінницького  району  Вінницької області  С-02-03-15 Медвеже-Вушко –Бохоники.

6.Про  внесення  змін до рішення  № 138 Медвеже-Вушківської сільської ради  13 сесії  7 скликання  від 22.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»      

7.Про   встановлення  надбавки  за вислугу   років  секретарю  сільської ради Зарудняк  Наталії Миколаївні.  

8. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення меж в  натурі на місцевості»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр.Шоробурі Ларисі Флоріанівні.          

9.Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення меж в  натурі на місцевості»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр. Рябоконю Петру  Михайловичу.

10. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр..Сокілецького Степана Степановича.      

11. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр..Міхаліни Владислава  Олеговича.              

12. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр..Козиревої  Інни Віталіївни.     

13. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр..Брянського  Володимира  Васильовича.        

14. Про  розгляд заяви гр..Коваля  Андрія Олеговича «Про виділення  земельної  ділянки   для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку господарських будівель і споруд.»                              

15. Про  розгляд заяви гр..Кушнір  Лілії  Василівни «Про виділення  земельної  ділянки   для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку господарських будівель і споруд.»                          

16. Про  розгляд заяви гр..Драчука  Вадима  Валерійовича «Про виділення земельної  ділянки   для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку господарських будівель і споруд  та пайної землі.».         

17.Про  розгляд заяви гр..Яворського  Ігоря Григоровича «Про виділення земельної  ділянки   для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку господарських будівель і споруд  пайної землі.».

        

                                 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж