1.Про затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  9 місяців  2017 року.      

2.Про  надання  субвенції  із сільського  бюджету.        

3. Про  внесення  змін  в програму   економічного та соціального  розвитку  Медвеже-Вушківської сільської ради  на 2017 рік   

4.Про  внесення  змін  в програму   соціального  захисту населення  на   2017 рік.

5.Про  внесення  змін до рішення  № 138 Медвеже-Вушківської сільської ради  13 сесії  7 скликання  від 22.12.2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік» 

6. Про  надання  дозволу  гр..Ванжулі Миколі  Дмитровичу  гр.. Ванжулі Людмилі Анатоліївні  на надання  земельної  ділянки  у спільну  сумісну власність  на виготовлення  технічної документації «Щодо  встановлення (відновлення) меж  в натурі  (на місцевості)» та видачі  свідоцтва  на право приватної  власності  на земельні  ділянки.            

7. Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність  для будівництва  та обслуговування житлового будинку   господарських будівель та споруд гр..Маловічко Анні  Миколаївні.             

8. Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність  для будівництва  та обслуговування житлового будинку   господарських будівель та споруд гр..Ванжулі Андрію  Миколайовичу.

                           

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж