1.Про благоустрій населенного пункту.

2.Про стан виконання  Програми  економічного  і соціального розвитку  сільської ради  за 2017 рік.

3. Про затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  2017 рік.

4. Про  внесення  змін  в  програму  «Благоустрій населеного  пункту с.Медвеже-Вушко  на 2018 рік».        

5.Про  внесення  змін до рішення  № 146 Медвеже-Вушківської сільської ради  24 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»   

6.Про   надання  відпустки   секретарю  сільської ради Зарудняк  Наталії Миколаївні.        

7.Про надання  дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  комунальної  власності  для індивідуального гаражного  будівництва гр..Яворському  Ігорю  Григоровичу.       

8.Про надання  дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  комунальної  власності  для будівництва  і обслуговування житлового будинку  господарських  будівель і споруд   гр..Косовській  Анастасії  Юріївні.       

9. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення меж в  натурі на місцевості»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр.Мельнику  Олегу  Олеговичу.

10. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення меж в  натурі на місцевості»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр.Трачук  Галині Володимирівні.       

11. Про  надання  дозволу  гр..Яворському  Григорію  Миколайовичу, Яворській  Надії  Іванівні, Яворському  Сергію  Григоровичу,  Яворському  Ігорю  Григоровичу  на виготовлення  технічної документації «Щодо  встановлення (відновлення) меж  в натурі  (на місцевості)» та видачі  свідоцтва  на право приватної  власності  на земельну  ділянку  у спільну  сумісну власність.            

12. Про  надання  дозволу  гр..Поріцькому  Олександру  Петровичу , Поріцькій  Валентині  Петрівні,  Поріцькому  Роману  Олександровичу, Терейковській  Марині  Олександрівні  на виготовлення  технічної документації «Щодо  встановлення (відновлення) меж  в натурі  (на місцевості)» та видачі  свідоцтва  на право приватної  власності  на земельну  ділянку  у спільну сумісну власність.  

13.Про  затвердження  проекту  із землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  цільове призначення  якої  змінюється з «для ведення  особистого селянського  господарства»  на  «для  будівництва  і обслуговування  житлового  будинку,  господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка)»  гр..Розарьонової  Алли Володимирівни.        

14.Про  затвердження  технічної документації  та видачу правовстановлюючих  документів  гр..Безпалька  Дмитра Івановича.            

15.Про  затвердження  технічної документації  та видачу правовстановлюючих  документів  гр..Сироти  Євгенія  Юрійовича.

16.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)  гр..Газдюк  Людмили  Миколаївни  для індивідуального гаражного  будівництва

17.Про  внесення змін  до рішення  № 61  8 сесії 7 скликання  від 29.06.2016р. «Про надання   дозволу  на  виготовлення  технічної  документації  щодо встановлення  (відновлення)  меж в натурі  (на місцевості)  та видачі  свідоцтва гр..Косовському Володимиру  Леонідовичу.              

18. Про  розгляд  заяви  гр..Козака  Андрія  Анатолійовича  «Про виділення  земельних ділянок  для ведення садівництва 0,12 га.,  для  будівництва  і обслуговування  житлового  будинку,  господарських  будівель  і споруд  площею  0,25 га.,  для  індивідуального дачного  будівництва  площею  0,1га.»

19. Про  розгляд  заяви  гр..Довгого  Сергія  Миколайовича  «Про  виділення  земельної  ділянки  для ведення  особистого  селянського  господарства  площею  1,9 га.,  для ведення  садівництва  площею 0,12 га.,  для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  та споруд  площею 0,25 га.»

             

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж