П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й :

1.  Про затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  І квартал 2018 року.

2.Про   затвердження   «Програми  розвитку  автомобільних доріг  загального  користування місцевого значення  на території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради Вінницького  району  Вінницької  області»           

3.Про внесення  змін  в  програму  «Благоустрій населеного  пункту с.Медвеже-Вушко  на 2018 рік».

4.Про  внесення  змін до рішення  № 146 Медвеже-Вушківської сільської ради  24 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

5.Про  виплату  матеріальної  допомоги  на соціально-побутові  потреби  сільському голові  Роздайбіді Павліні  Станіславівні.

6.Про надання  дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  комунальної  власності  для індивідуального гаражного  будівництва гр..Волинцю  Дмитру  Віталійовичу.

7.Про надання  дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки комунальної  власності  для ведення  особистого  селянського  господарства   гр..Максименюк  Світлані  Олексіївні.

8. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення  (відновлення) меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр.Фещук  Алли  Олексіївни.

 9. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення (відновлення)  меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр.Руденко  Валентині  Олександрівні.

10. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення (відновлення)  меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр.Туранському  Валентину  Станіславовичу.

11.Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність  для ведення  особистого  селянського господарства  гр.Брацлавця  Артема  Олександровича.

12. Про  розгляд  заяви  гр..Постоловського   Максима  Ігоровича  «Про  виділення  земельних  ділянок:    для ведення  садівництва  площею 0,12 га.,  для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  та споруд  площею 0,25 га., для ведення  особистого  селянського  господарства  площею  2,0 га.»

                                    

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж