1.Про  стан  дотримання  законності та правопорядку  на території сільської ради.

2.Про  роботу  сільського  комунального  підприємства  «Крон»

3.Про  надання  субвенції  із сільського  бюджету.

4. Про внесення  змін  в  програму  «Підтримки Медвеже-Вушківського  фельдшерсько-акушерського пункту на  2018 рік.»

5.Про внесення  змін  в  програму  «Підтримки установ  що входять до спільної комунальної власності  територіальної громади району на 2018  рік.»    

6.Про  внесення  змін до рішення  № 146 Медвеже-Вушківської сільської ради  24 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

7.Про  розгляд  листа № 45  від 14.06.2018 року  Подільської  дослідної станції  садівництва  інституту  садівництва  щодо надання  пільги по сплаті земельного податку.

8.Про   встановлення  місцевих  податків  та затвердження  Порядків  їх справляння.           

9.Про   встановлення  на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради  акцизного податку  з реалізації   суб’єктами   господарювання  роздрібної  торгівлі  підакцизних  товарів  та   затвердження  Порядку  його  справляння  на 2019 рік.       

10.Про   встановлення  ставок та пільг  із сплати податку  на нерухоме майно,  відмінне   від земельної ділянки  на території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради  на 2019  рік.

11.Про   встановлення  «Транспортного  податку»  на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради на 2019 рік.           

12. Про  встановлення  ставок та пільг  із сплати  земельного  податку на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради на 2019 рік.

13.Про   встановлення  «Єдиного  податку»  на  території  Медвеже-Вушківської  сільської  рад и  на 2019 рік.           

14.Про надання  основної   щорічної  відпустки  секретарю сільської ради Зарудняк  Наталії Миколаївні  та виплати   матеріальної  допомоги  на оздоровлення.

15.Про надання  дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність  для гаражного  будівництва гр..Капріці  Вадиму  Олександровичу.

16. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення  (відновлення) меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельну  ділянку  гр.Довгому  Владиславу  Петровичу.

17.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) громадянам  с.Медвеже-Вушко

 18. Про  розгляд  заяви  гр..Войчука  Юрія  Романовича  «Про  виділення  земельної  ділянки    для ведення  особистого  селянського  господарства  площею  0,15 га.»

                                 

                                     

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж