1. Про  внесення  змін до рішення  № 146 Медвеже-Вушківської сільської ради  24 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

2.Про  сільський бюджет  на 2019 рік.

3.Про  штатний розпис  по Медвеже-Вушківській  сільській раді на 2019рік.

4.Про  затвердження  структури  апарату  сільської ради  та її виконавчого  комітету  на 2019рік.

5.Про  затвердження  розпоряджень сільського  голови,  прийнятих  в міжсесійний період.

6. Про  доручення  укладати  договора  та  інші  цивільно-правові  угоди  сільському голові.

7.Про   Положення про  преміювання  працівників  Медвеже-Вушківської   сільської ради.

8. Про   Положення про  преміювання  працівників  Медвеже-Вушківського  сільського  клубу..

9.Про заробітну плату сільського голови Роздайбіди Павліни Станіславівни встановлення  посадового окладу,  надбавки за вислугу років, преміювання виплату  допомоги на оздоровлення  та на вирішення  соціально-побутових потреб

10. Про заробітну плату секретаря  сільської ради Зарудняк  Наталії Миколаївни встановлення   посадового  окладу, надбавки за вислугу років, преміювання виплату  допомоги на оздоровлення  та на вирішення  соціально-побутових потреб.

11.Про затвердження розпоряджень  сільського  голови  Роздайбіди  Павліни Станіславівни в міжсесійний  період.

12.Про  встановлення  пільг  по сплаті  земельного  податку  органам місцевого  самоврядування  на території  Медвеже-Вушківській сільській раді.

13. Про  розгляд заяви гр..Очеретного   Вадима  Анатолійовича « Про  розірвання  договору  оренди  приміщення  по  вул.Симиренка,11  с.Медвеже-Вушко  в зв’язку з закінченням  підприємницької  діяльності»

14. Про  розгляд заяви гр.Превара  Світозара  Анатолійовича « Про  надання   в оренду  приміщення  по  вул.Симиренка,11  с.Медвеже-Вушко  для облаштування  стоматологічного кабінету»

15. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення  (відновлення) меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельні  ділянки  гр.Павловській  Ларисі  Вікторівні.

16. Про  затвердження  технічної документації  та видачу  правовстановлюючих  документів гр..Маловічко  Олександра  Івановича.

17. Про  затвердження  технічної документації  та видачу  правовстановлюючих  документів гр..Поперечного  Василя  Івановича.

18.Про  розгляд заяви гр.Клименка  В.І.  щодо повернення коштів.

             

                                

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж