1. Про стан  охорони навколишнього  природного середовища   на території  сільської ради  та заходи  щодо його покращення.

2. Про затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  І квартал 2019 року.

3.Про  затвердження  Програми  «Розробка  схем  та  проектних  рішень масового  застосування»  на 2019 рік  та паспорта до неї.

4. Про  внесення  змін до рішення  № 125 Медвеже-Вушківської сільської ради  35 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»

5.Про  розгляд  листа  комунального  некомерційного  підприємства «Вінницького  районного  медичного  центру  первинної  медико-санітарної  допомоги  Вінницької  районної ради № 13-187  від 18.03.2019 року щодо забезпечення  технічними  та іншими  засобами  реабілітації  осіб з інвалідністю.

6.Про  розгляд  листа Міністерства  оборони України  Квартирно-експлуатаційного  відділу м.Вінниця  № 1104  від 13.03.2019 року  щодо надання пільги  по сплаті земельного  податку на 2019 рік.

7.Про  присвоєння секретарю  сільської ради  Зарудняк  Наталії  Миколаївні  9-го  рангу посадової  особи місцевого самоврядування.

8. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення (відновлення)  меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельні ділянки  гр.Молокоєдову  Сергію  Олександровичу.

9. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення (відновлення)  меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельні ділянки  гр.Грицюк Надії Федорівні.

10. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Власенко Галини  Володимирівни.

11. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Саєнко Наталії Валеріївни

12. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Довгого  Владислава  Петровича.

     

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж