1.Про  затвердження  програми  фінансової  підтримки об’єктів спільної  комунальної  власності  територіальної  громади с.Медвеже-Вушко  на    2019 рік.

2.Про  надання  субвенції  із сільського  бюджету.

3. Про  внесення  змін до рішення  № 125 Медвеже-Вушківської сільської ради  35 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»

4.Про  внесення  змін до штатного розпису  та структури апарату Медвеже-Вушківської сільської ради на 2019 рік.       

5. Про  надання дозволу на виготовлення  технічної документації  «Щодо встановлення (відновлення)  меж в  натурі (на місцевості)»    та видачі свідоцтва на право  приватної власності  на земельні ділянки  гр.Насталенко  Валентині  Миколаївні.

6. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Коваля  Юрія  Євгенійовича.

7. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Данильчук  Марії  Вікторівни.

8. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Краснодубець  Наталії  Павлівни.

9. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Тарасюк  Антоніни  Степанівни.

           

                                  

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж