1.Про  стан  дотримання  законності та правопорядку  на території сільської ради.

2.Про  роботу  сільського  комунального  підприємства  «Крон»

3.Про реалізацію проекту «Спорт  об’єднає наші громади!» що став  переможцем  16 обласного  конкурсу  проектів розвитку  територіальних громад.

4. Про  внесення  змін до рішення  № 125 Медвеже-Вушківської сільської ради  35 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік»

5.Про  розгляд  листа № 2285  від 22.05.2019 року  міністерства  оборони України  КЕВ м.Вінниця  щодо надання  пільги по сплаті земельного податку.

6.Про  розгляд  листа Вінницької  районної ради  № 01/03/528 від 06.06.2019 року щодо  виділення коштів для ліквідації  наслідків  негоди в с.Дорожне Вінницького  район.

7.Про   встановлення  місцевих  податків на 2020 рік та затвердження  Порядків  їх справляння на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради.           

8.Про   встановлення  на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради  акцизного податку  з реалізації   суб’єктами   господарювання  роздрібної  торгівлі  підакцизних  товарів  та   затвердження  Порядку  його  справляння  на 2020  рік.           

9.Про   встановлення  ставок та пільг  із сплати податку  на нерухоме майно,  відмінне   від земельної ділянки  на території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради  на 2020  рік.

10.Про   встановлення на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради «Транспортного  податку» та затвердження  Порядку  його справляння на 2020 рік.           

11. Про  встановлення  ставок та пільг  із сплати  земельного  податку на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради на 2020 рік.

12.Про   встановлення на  території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради  єдиного  податку     та затвердження  Порядку  його справляння на 2020 рік.

13.Про   встановлення пільг  по сплаті  земельного  податку  органам  місцевого  самоврядування  на  території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради  на 2020 рік.

14.Про  виплату  матеріальної  допомоги  на соціально-побутові  потреби  сільському голові  Роздайбіді Павліні  Станіславівні.

15.Про надання  основної   щорічної  відпустки  сільському голові  Роздайбіді Павліні  Станіславівні  та виплати   матеріальної  допомоги  на оздоровлення.

16.Про надання  основної   щорічної  відпустки  секретарю сільської ради   Зарудняк  Наталії Миколаївні  та виплати   матеріальної  допомоги  на оздоровлення.

17. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Чалої  Людмили Олександрівни.

18. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Павловської  Лариси  Вікторівни.

           

                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж