1. Про    стан  правової  освіти   населення.    

2.Про    розгляд  заяв  громадян  по земельним питанням.       

3. Про  внесення  змін до рішення  № 125 Медвеже-Вушківської сільської ради  35 сесії  7 скликання  від 20 грудня 2018 року «Про сільський бюджет на 2019 рік». 

4. Про  розгляд  листа  № 3836  від 12.09.2019  року квартирно-експлуатаційного  відділу м.Вінниця Міністерства  оборони  України щодо прийняття в комунальну  власність житлових будинків.

5.Про   затвердження  положення про  порядок присвоєння  та зміни  адрес  об’єктам  нерухомого майна  на  території  Медвеже-Вушківської сільської ради.   

6.Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення  меж в натурі на місцевості» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності  на земельну ділянку гр..Гнатюк  Галині Миколаївні.

7 Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Молокоєдова  Сергія  Олександровича.

8. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, особистого  селянського господарства гр..Грицюк  Надії  Федорівни.

9. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Насталенко Валентини Миколаївни.

10. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр..Затєріна  Микити  Володимировича.

11. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для індивідуального  гаражного будівництва гр..Шулякової  Вікторії  Олександрівни.

            

                                

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж