1.Про  надання згоди  на добровільне  приєднання   до  об’єднаної  територіальної громади.

2. Про  внесення  змін до рішення  № 121 Медвеже-Вушківської сільської ради  45 сесії  7 скликання  від 23грудня 2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».

3.Про  внесення змін  в  постійну  комісію  з питань молодіжної  політики соціального захисту населення,  освіти,  охорони  здоров’я  та забезпечення  законності і правопорядку, затвердження  її складу  та обрання голови комісії.

4.Про  внесення змін  в постійну  комісію з питань соціально-економічного розвитку планування, бюджету, фінансів  та цін.

5.Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної    ділянки  у власність для гаражного будівництва гр. Продивусу  Олександру  Дмитровичу.

6.Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення (відновлення)  меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельні ділянки гр..Рудому  Денису  Олександровичу.

7.Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення  (відновлення) меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельну ділянку гр..Косичуку  Вадиму  Вадимовичу.

8.Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення  (відновлення) меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельну ділянку гр..Юрковій  Ларисі  Павлівні.

9.Про  надання  дозволу  гр..Полохачу  Олегу Анатолійовичу  гр.. Полохачу Олександру  Анатолійовичу, гр..Полохачу  Анатолію  Порфировичу  на виготовлення  технічної документації «Щодо  встановлення (відновлення) меж  в натурі  (на місцевості)» та видачі  свідоцтва  на право приватної  власності  на земельні  ділянки  у  спільну сумісну власність.

10. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для індивідуального  гаражного будівництва гр..Костецького Андрія Вікторовича.

11. Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для індивідуального  гаражного будівництва гр..Гнатюк Галині Миколаївні.

12.Про  розгляд заяви гр..Ташликова  Євгена Олеговича «Про виділення земельної  ділянки   для будівництва  і обслуговування  житлового  будинку господарських будівель і споруд  площею 0,25 га..».

13. Про  розгляд  заяви  гр..Романенко  Алли Олександрівни  «Про  зменшення  відсотка  розміру орендної плати  за земельну ділянку  площею 0,02 га. по вул.Шкільна,6 а  с.Медвеже-Вушко  Вінницького  району»

    

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж