1.Про  стан  дотримання  законності та правопорядку  на території сільської ради   

2.Про  роботу  сільського  комунального  підприємства  «Крон».

3.Про  розгляд  листа  Медвеже-Вушківського СКП «Крон»   «Про затвердження  тарифів на житлово-комунальні послуги».

4.Про  внесення  змін до рішення  № 121 Медвеже-Вушківської сільської ради  45 сесії  7 скликання  від 23 грудня 2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік»

5. Про затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  І квартал 2020року.

6.Про  розгляд  листа № 1852  від 15.05.2020 року  міністерства  оборони України  КЕВ м.Вінниця  щодо надання  пільги по сплаті земельного податку.

7.Про   встановлення  місцевих  податків на 2021 рік та затвердження  Порядків  їх справляння на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради.           

8.Про   встановлення  на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради  акцизного податку  з реалізації   суб’єктами   господарювання  роздрібної  торгівлі  підакцизних  товарів  та   затвердження  Порядку  його  справляння  на 2021  рік.

9.Про   встановлення  ставок та пільг  із сплати податку  на нерухоме майно,  відмінне   від земельної ділянки  на території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради  на 2021  рік.

10.Про   встановлення на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради «Транспортного  податку» та затвердження  Порядку  його справляння на 2021рік. 

11. Про  встановлення  ставок та пільг  із сплати  земельного  податку на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради на 2021 рік.

12.Про   встановлення на  території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради  єдиного  податку     та затвердження  Порядку  його справляння на 2021 рік.

13.Про   встановлення пільг  по сплаті  земельного  податку  органам  місцевого  самоврядування  на  території  Медвеже-Вушківської  сільської  ради  на 2021 рік.

14.Про надання  основної   щорічної  відпустки  сільському голові  Роздайбіді Павліні  Станіславівні  та виплати   матеріальної  допомоги  на оздоровлення.

15.Про   заробітну плату  сільського  голови  Роздайбіди  Павліни Станіславівни,  встановлення  посадового  окладу, рангу, надбавок  та преміювання.     

16.Про   заробітну  плату секретаря  сільської ради  Зарудняк  Наталії  Миколаївни  встановлення посадового  окладу, рангу,  надбавок  та преміювання.           

17.Про прийняття в комунальну власність Медвеже-Вушківської  сільської ради  з державної  власності земельної ділянки сільськогосподарського  призначення для створення громадського пасовища.

18.Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення (відновлення)  меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельні  ділянки гр..Фурман Катерині Миколаївні.

19. Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення (відновлення)  меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельні  ділянки гр..Павлішеній  Лілії  Анатоліївні.

 20.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд,  для  ведення особистого селянського господарства гр..Станіславовій Раїсі Анатоліївні.

21. Про надання згоди на взяття на поруки  жителя с.Медвеже-Вушко  Тарасюка Дениса Олександровича Медвеже-Вушківською сільською радою.                           

         

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж