1.Про  стан  правової освіти населення.   

2.Про  розгляд  заяв  громадян  по земельним питанням.       

3.Про  розгляд  листа  № 04-32/305  від 27.07.2020 року  Вінницької районної  державної  адміністрації  Фінансове управління  щодо  виділення коштів.       

4.Про  бюджет  затвердження  сільської програми підтримки  діяльності фінансового  управління  Вінницької  районної  державної  адміністрації.         

5. Про  внесення  змін до рішення  № 121 Медвеже-Вушківської сільської ради  45 сесії  7 скликання  від 23 грудня 2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік»

6. Про затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  І півріччя 2020року.     

7.Про  розгляд  листа № 52 від 30.09.2020 року Подільської дослідної станції  садівництва інституту садівництва щодо надання  пільги по сплаті  земельного  податку.       

8. Про  розгляд  заяви  гр..Смачелюка Олександра  Павловича  щодо  звільнення  його  з  посади   виконуючого обов’язки директора  Медвеже-Вушківського сільського  комунального  підприємства «Крон»                 

9.Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для будівництва індивідуального гаража гр..Тарнавському  Сергію  Валерійовичу.   

10.Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення (відновлення)  меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельні  ділянки гр..Мельник  Галині  Дмитрівні.                 

11.Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення (відновлення)  меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельні  ділянки гр..Гнатюк  Тетяні  Миколаївні.        

12. Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення (відновлення)  меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельні  ділянки гр..Сироті  Любові  Володимирівні.

13. Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної  документації «Щодо  встановлення (відновлення)  меж в натурі (на місцевості)» та видачу  свідоцтва  на право  приватної власності на земельні  ділянки гр..Яровій Оксані  Аркадіївні.          

14.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Міхаліні  Олегу  Володимировичу.                    

15.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Вергелесу  Івану   Петровичу.                

16.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Король Вікторії  Петрівні.          

17.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Гордійчуку  Віктору  Володимировичу.             

18.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Гордійчук  Галині  Олексіївні.          

19.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Шевчук  Інні  Іванівні.  

 20.Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр..Мельник Тетяни Василівни. 

21. Про розгляд  клопотання  гр..Сиворінського  Володимира  Володимировича «Про  надання  дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для  ведення садівництва  на території   Медвеже-Вушківської  сільської ради Вінницького району,  Вінницької області. 

22. Про розгляд  заяви гр..Козирєвої  Інни  Віталіївни  щодо надання дозволу на продаж  приміщення по вул..Шкільна,9  с.Медвеже-Вушко  Вінницького  району,  Вінницької  області.                            

       

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж