1.Про  благоустрій   території населеного пункту.

2.Про затвердження  звіту про виконання бюджету  за І квартал 2016 року.

3.Про  внесення змін  в рішення  № 45  Медвеже-Вушківської сільської ради 4 сесії 7 скликання  від 23.12. 2015року  «Про  сільський бюджет  на 2016 рік.»

4. Про затвердження розпорядження  сільського голови від 19.01.2016 року     № 12,13,14,15 ;від 22.2.2016  року  № 17,18;19,20,21,22;   від 21.03.2016 р. №23,24,25,26. « Про надання премії  працівникам сільської ради.»       

5.Про  встановлення  надбавки за вислугу  років сільському  голові Роздайбіді Павліні Станіславівні.           

6.Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність для особистого  селянського  господарства гр..Козачку  Олексію  Миколайовичу.

7.Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність для особистого  селянського  господарства гр..Омелянчук  Катерині  Федорівні.

8. Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації «Щодо   встановлення   меж в натурі на місцевості»  та видачі свідоцтва  на право приватної власності на земельну  ділянку  гр..Безуглому Миколі Вікторовичу

9. Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського  господарства  гр..Зацерковного Вячеслава Миколайовича.            

10 Про  розгляд  заяви  гр..Байзан  Оксани Іванівни «Про  надання  дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування  житлового будинку  господарських  будівель та споруд»             

11. Про  розгляд  заяви  гр..Бараховича  Володимира   «Про  надання  дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування  житлового будинку  господарських  будівель та споруд»              

12. Про  розгляд  заяви  гр..Баліцького  Олександра  Юрійовича «Про  надання  дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування  житлового будинку  господарських  будівель та споруд»

      

                                     

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж