Про  визначення  виконавця  послуг  по вивезенню  твердих  побутових  відходів  на території  Медвеже-Вушківської  сільської ради Вінницького  району  Вінницької області..

Про розгляд  листа  № 01-08/406  від 06.05.2016 року Вінницької районної  ради  «Про визначення претендентів   на нагородження  Почесною відзнакою «За  заслуги  перед Вінниччиною»

Про надання  згоди на прийняття  з спільної комунальної  власності  територіальної власності  сіл, селищ  району  для  сільського  клубу с.Медвеже-Вушко    екрану переносного.

Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність для особистого  селянського  господарства гр..Гродецькій  Любові   Миколаївні.

Про  надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність для індивідуального  гаражного  будівництва  гр..Леміщаку  Валентину   Олександровичу.

 Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації «Щодо   встановлення   меж в натурі на місцевості»  та видачі свідоцтва  на право приватної власності на земельну  ділянку  гр..Пивовару   Андрію Миколайовичу.

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації «Щодо   встановлення   меж в натурі на місцевості»  та видачі свідоцтва  на право приватної власності на земельну  ділянку  гр..Мельник Тетяні   Василівні

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації «Щодо   встановлення   меж в натурі на місцевості»  та видачі свідоцтва  на право приватної власності на земельну  ділянку  гр..Резнік Павліні Вільгельмівні

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації «Щодо   встановлення   меж в натурі на місцевості»  та видачі свідоцтва  на право приватної власності на земельну  ділянку  гр..Пяскорському Вячеславу  Францовичу.

Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Цюпи Миколи Анатолійовича

Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)                      гр.. Кондратюка  Костянтина Станіславовича.

Про  затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  встановлення  меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Галаган  Ірини Вікторівни.

Про внесення  змін  в рішення  15 сесії 4 скликання  від 24.10.2004 року «Про  передачу   у приватну  власність  земельних  ділянок   для обслуговування  жилого будинку  та ведення особистого селянського господарства.»  гр..Прокопович Г.О.

Про  розгляд  заяви  гр..Полохача Олега Анатолійовича «Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації по встановленню меж  в натурі (на місцевості)»

Про  розгляд  заяви  гр..Романенко Алли Олександрівни  «Про  перегляд відсотків  розміру орендної плати  за земельну ділянку  площею 0,02 га. »

                                                                                                                            

                                      

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж